ArcGIS Runtime SDKlar

Var Olan Uygulamalarınıza Mekânsal Uygulamalarınızı Gömün

ArcGIS Runtime geliştiricileri haritalama ve coğrafi uygulamaları var olan uygulamalara gömmek veya özel yeni uygulamak yapmak için Software Development Kitlerinden (SDK) yararlanabilirler. Coğrafi veriler ve CBS yetenekleri ile entegreli çok güçlü özel uygulamaları kolayca yapmak için ArcGIS Runtime’ı ArcGIS for Developers sayfasından temin edebilirsiniz.

Özellikler

ArcGIS Runtime SDKlar, hızlı bir şekilde haritalama ve CBS uygulamalarının çeşitli masaüstü platformlara ve mobil cihazlara yayılması için geliştirme araçları sağlar. Bu SDKlar, konum duyarlı zengin uygulamalar oluşturmak için, haritaları ve coğrafi modelleri entegre etmenize olanak tanır.

Masaüstü Cihazlar için ArcGIS Runtime SDKlar

ArcGIS Runtime SDKlar, kullanıcıların haritalara ve ArcGIS for Desktop ile oluşturulmuş verilere erişimini, coğrafi veri tabanında saklanan detayların düzenlenmesini ve ArcGIS coğrafi işlem araçlarının gücünü yükseltmesini sağlar.

ArcGIS Runtime SDKlar ile neler yapabilirsiniz?

ArcGIS Runtime aşağıdaki masaüstü platformlarını destekler:

Akıllı Telefonlar ve Tabletler için ArcGIS Runtime SDKlar

Mobile applications can be distributed through various app stores, marketplaces, or private enterprise networks. ArcGIS Runtime SDKlar, özel mobil uygulamalar yapmak ve yaymak için de mevcut. Kullanıcılar internete bağlı veya bağlı olmayan ortamlarda yerel ve web hizmetlerine erişebilir, bilgi toplayıp, raporlayabilir, CBS analizi yapabilir, ArcGIS Online ve Portal for ArcGIS’in içeriklerinden faydalanabilirler.

Mobil uygulamalar çeşitli uygulama marketleri veya özel kurumsal ağlar ile dağıtılabilir.

Lisanslama

Bütün SDKlar, çoklu platformlarda uygulamaları daha kolay yapmak ve dağıtmak için aynı işlevselliği sağlamaktadır. Bu işlevsellik Basic ve Standard sürümleri olarak ikiye ayrılmıştır.

Basic sürüm çevrimiçi görüntüleme, düzenleme, hizmet-tabanlı analiz yürütme ve çevrimdışı harita görüntüleme imkânlarını sağlar.

Standard sürüm, Basic sürümün bütün imkânlarının sağlanmasının yanında çevrimdışı düzenleme/senkronize etme ve internet bağlantısız analiz araçlarını çalıştırma imkânlarını sağlar.

KVKK gereğince kişisel verilerinizin korunmasına önem gösteriyoruz. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("KVKK") Uyarınca Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni'ni okuyun.

Detaylar