ArcGIS Desktop

Profesyonel CBS Yönetimi

Bir harita yapmanın birçok yolu vardır. Ancak eğer insanlar haritalarınızı zamandan ve paradan tasarruf etmeye ya da hayat kurtarmaya yönelik kararlar almada kullanacaksa işin içine bilimi katmak gerekir. ArcGIS Desktop’u güncel verileriniz ile haritalar oluşturmak, bunları detaylı analizler ile kombine etmek ve etki edeceği yerlerde haritalarınızı paylaşmak için kullanın.

 


 

Akıllı Haritalar ve Kullanışlı Uygulamalar Oluşturun

Sezgisel ve bilgiye dayalı karar alma süreçleri için verilerinizi görselleştirin ve paylaşın. ArcGIS for Desktop ile verinizi haritalandırın ve yönetin, sonrasında ise ArcGIS platformunun diğer özelliklerini kullanarak uygulamalar oluşturun ve paylaşın. ArcGIS for Desktop ArcGIS Online’ı da içerdiğinden anında dünya çapındaki ilgili içeriklere ulaşabilir ve hazır uygulamalar ile doğrudan çevrimiçi kullanmaya başlayabilirsiniz.

 


 

Verinizi Anlamlı Bilgiye Dönüştürün

Bilgilerinizi oluşturun, düzenleyin, analiz edin ve güçlü ve etkili bir şekilde paylaşın. Güçlü bir görsel anlatım için 2 boyutlu verinizi 3 boyutlu hale getirin. İhtiyacınız olan bilgiye kolayca ulaşmak için verilerinizi içeri aktarın ve düzenleyin. Problemlerinize çözüm üretmek için analizler yapın. ArcGIS for Desktop ile oluşturabileceğiniz zenginleştirilmiş bilgi, karar alma süreçlerinizi ve aldığınız sonuçları dönüştürecek.

 


 

Güvenilir Bilginin Kaynağı Olun

Haritalama çözümleri üretin, girdileri yönetin, kaynakları dağıtın, iş verilerinizi analiz edin ve sonuçları ölçün. ArcGIS for Desktop organizasyonunuzun başarılı olması için gereken katma değer haline gelmenize yardımcı olur.

 


 

Bu Bilimsel Bir Meseledir

Fikirlere değil gerçeklere dayalı cevaplara ihtiyacınız var. Varsayımları test edin, gerçekleri bulun, sonuç odaklı olun ve hedeflerinize ulaşın. Bazı karmaşık mekânsal ilişkiler gözle görülebilir değildir ve çeşitli şekillerde analiz edilmesi gerekir. ArcGIS for Desktop’ta ispatlanmış bilimsel yöntemlere dayalı analitik araçlar parmaklarınızın ucunda.

 


 

Kurumunuzun Aradığı Yanıtlara Ulaşın

Gerçek kurumsal zeka büyük resme bakabilmekten gelir. ArcGIS for Desktop değişimi anlamanızı, yönelimleri tanımlamanızı, öngörüler yapmanızı ve sonuçları aşamalandırmanızı olanaklı kılar.

 

ArcGIS 10.4 deneme sürümü için tıklayın

KVKK gereğince kişisel verilerinizin korunmasına önem gösteriyoruz. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("KVKK") Uyarınca Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni'ni okuyun.

Detaylar