Haberler ve Duyurular

Yeni Altın İş Ortağı: UNIVERSAL

Esri Türkiye, Coğrafi Bilgi Sistemleri’nin her alanında sunduğu çözümlerin yanı sıra, iş ortakları ağıyla da yerli firmalara ve tüm girişimcilere destek vermeye devam ediyor.

19/09/2018

Esri Türkiye Gümüş İş Ortağı olarak faaliyet gösteren Universal Yazılım A.Ş.’nin, yaptığı başarılı çalışmalar ve Esri teknolojisi kullanımıyla, Esri tarafından Altın İş Ortağı olması uygun görüldü.

Esri Türkiye iş ortakları ekosisteminde, Altın Seviyedeki 2 iş ortağının yanısıra, 20 adet gümüş iş ortağı ve 4 adet de startup firması yer almaktadır.

Esri Türkiye Partner ve Kanal Yöneticisi Tunç Şirinyıldız, Universal Yazılım A.Ş. ile ilgili bu gelişmeyi şu şekilde değerlendirdi: “UNIVERSAL uzun yıllardır Esri’nin Türkiye’deki önde gelen Gümüş iş ortaklarındandır. Gerek Esri platformu ile entegre olarak çalışan çözümleri, gerekse yurtdışı pazarına açılma isteği UNIVERSAL’in iş ortaklığı katmanında bir üst katmanda yer alma isteğini tetiklemiştir. Gerekli onay süreçlerinin tamamlanması ile UNIVERSAL, Eylül ayı itibari ile Altın seviyedeki iş ortaklarımız arasında yer almaya başlamıştır. Bu gelişme, hem CBS sektörüne, hem de UNIVERSAL’e değer katacaktır.

Türkiye’den bir firmanın daha Esri Altın İş Ortağı seviyesine yükselmesi, Esri Türkiye için de gurur vericidir. Türkiye pazarından gelen bir Türk firmasının, kendi çözümlerini yurtdışı pazarında sunması, Esri platformunu kullanarak kendisine dış pazarlarda daha hızlı yer edinebilecek olması ve ülkemizi teknoloji alanında başarıyla temsil etmesi, Türkiye’nin de adının bu pazarda duyurulmasını sağlayacak ve diğer firmalarımız için de önemli bir örnek teşkil edecektir.”

Bugüne kadar Esri teknolojisi ile yaptığı başarılı çalışmaları arttırarak sürdüreceğine inandığımız UNIVERSAL’i tebrik ediyor, kendileri ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyoruz.

KVKK gereğince kişisel verilerinizin korunmasına önem gösteriyoruz. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("KVKK") Uyarınca Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni'ni okuyun.

Detaylar