Haberler ve Duyurular

Esri Türkiye, Şehir Plancıları Odası Eğitim Protokolü İmzalandı

Esri Türkiye CEO’su Barış Uz ve Şehir Plancıları Odası Genel Başkanı Orhan Sarıaltun tarafından imzalanan protokol kapsamında, Kasım ayı itibari ile oda üyelerine ArcGIS eğitimleri verilmeye başlanacak.

04/10/2018

İmza törenine, Esri Türkiye ekibinden; Satış Direktörü Engin Üçöz, Eğitim Sektörü Lideri Deniz Köfter ile, Yerel Yönetimler Müşteri İlişkileri Yöneticisi Özkan Aksoy katılırken, Şehir Plancıları Odası’ndan Genel Sekreteri Ayhan Erdoğan, Genel Sekreter Yardımcısı Sultan Karasüleymanoğlu ve Ankara Şube Sekreteri Ender İplikçi katıldı.

Ziyarette konuşan Sarıaltun; Bir kentin gelişimi ve değişiminin önemini vurgularken, bu değişimin kentlerin dokusuna zarar vermeden, insan odaklı olarak yapılması gerektiğini vurguladı. Şehirlerin gelişim konusunda hızla ilerlerken, oda çalışanlarının da bu gelişim karşısındaki öngörülerinin doğru ve güvenilir olabilmesi için oda üyelerinin güncel teknolojiler hakkında alması gereken eğitimin önemine dikkat çekti.

Esri Türkiye, Şehir Plancıları Odası’nın 8 Kasım’da İzmir’de düzenleyeceği “göç-mekân-siyaset” temalı 42. Kolokyumuna da Platin Sponsor olarak katılacak.

Esri Türkiye tarafından verilen eğitimler hakkında bilgi almak için egitim.esriturkey.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

KVKK gereğince kişisel verilerinizin korunmasına önem gösteriyoruz. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("KVKK") Uyarınca Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni'ni okuyun.

Detaylar