Haberler ve Duyurular

ESRI, 2018 İstanbul FIG Kongresi’nde

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odasının (HKMO), Türkiye'yi temsil ettiği Uluslararası Haritacılar Birliği'nin (FIG-International Federation of Surveyors) XXVI. Kongre ve Genel Kurulu, 06-11 Mayıs 2018 tarihinde İstanbul'da başladı.

08/05/2018

FIG bu yıl ki kongre temasını “Kıtaların bağlandığı akıllı dünyamızı kucaklamak: Toplumların coğrafi olgunluğunun artırılması” olarak belirledi. Kongre, bilim insanlarının, uzmanların, araştırmacıların, kamu ve özel sektör çalışanlarının bir araya geldiği uluslararası bir platform. Bu platformun amacı; aktif temsilcileri bir araya getirerek, profesyonel deneyimlerini, düşüncelerini, yakın geçmişte uygulanan projelerini uygulama ve yöntemlerini paylaşabilmelerini sağlamak.

Bu uluslararası organizasyonda Esri de Platin sponsor olarak yer alıyor. Esri Inc, Esri Türkiye ve Esri İngiltere’den gelen temsilcilerimiz çözümlerimizi katılımcılara anlatıyor. Her gün onlarca teknik oturumun yapıldığı kongre de, Esri Inc ekibinden Tim Fella : Delivering Fit-for-Purpose Land Administration ve Esri UK ekibinden Nick Land : Reimagining the Implementation of Spatial Data Infrastructures sunumlarıyla paydaşlara Esri çözümlerini anlattı.

11 Mayıs Cuma gününe kadar siz de İstanbul Kongre Merkezine uğrayarak standımızda Esri çözümleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

KVKK gereğince kişisel verilerinizin korunmasına önem gösteriyoruz. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("KVKK") Uyarınca Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni'ni okuyun.

Detaylar