Eğitim

 

Bilgi çağı olarak adlandırılan günümüzde; Coğrafi Bilgi Sistemleri, karmaşık planlama ve yönetim sorunlarının çözülebilmesi için etkin araçlar sağlamaktadır. Coğrafi Bilgi Sistemleri’nin gelişmesine paralel olarak, Esri ürünlerini kullanan kuruluş ve uzman sayısı gün geçtikçe artmaktadır.

Esri Türkiye, Esri ürünleri ile ilgili geniş kapsamlı bir eğitim programı sunmaktadır. Coğrafi Bilgi Sistemleri ile yeni tanışmış olanlara ArcGIS for Desktop Giriş Eğitimi, halihazırda Esri ürünlerini kullanan veya belirli bir seviyede bilgi sahibi olanlara da ileri seviye eğitimler vermekteyiz. Ayrıca, talebinize göre eğitimlerinizi kurumunuzda ya da Ankara’da bulunan Eğitim Merkezi’mizde gerçekleştirebilmekteyiz.

Eğitim merkezimizin amacı, distribütörü olduğumuz Coğrafi Bilgi Sistemlerinde dünya lideri olan Esri yazılımlarının etkin kullanımını sağlamaktır. Eğitim için gerekli tüm donanımlara sahip 15 kişilik sınıfımız eğitimlerimiz için daima hazır bulunmaktadır.

Eğitimlerimiz, standart veya ihtiyaca göre şekillendirilebilen içeriklere sahiptir. İhtiyaca göre şekillendirilen eğitimlerde dilerseniz kendi verileriniz ile çalışabilir, yapacağınız uygulamalarda karşılaşabileceğiniz durumların ön bilgisini uygulamalı olarak elde etmiş olursunuz.